Přeneseme vás do romantického Toskánska

Láska na první pohled? Věříme, že existuje, a proto pro nás byl první svatební editoriál klíčový. Mohli jsme jít snadnou cestou růžových květin a zlatých andělíčků. Jenže my chtěli ukázat, že umíme víc. A tak jsme sestavili moodboard s černou barvou. Zajímá vás, jak to dopadlo? Čtěte dál. Dokážeme vám, že černá nepatří jen na pohřeb.

Za inspirací až do Itálie

Inspirace je prý všude kolem nás. My tu naši ale našli až v daleké Itálii. Záchytným bodem se pro nás stalo podvečerní posezení u dobrého vína ve sluncem zalitém Toskánsku.

Dominantní černá

Černá na svatebním moodboardu. Že jsme se zbláznili? Ani náhodou. Chtěli jsme ukázat něco nového, svěžího a hlavně neobvyklého, a černá byla tou správnou cestou.

V interiérech si také našla své místo, tak proč ne na svatbě? V přiměřené míře a správné kombinaci působí velmi elegantně a dokáže navodit tu pravou uvolněnou náladu.

Oliva v hlavní roli

Abychom dostali Toskánsko do každé části svatby, zvolili jsme – velmi netradičně – jako hlavní svatební květinu olivu. Díky Nikče z Květinového snu se podařilo zelené lístky typické italské plodiny spojit s decentními bílými květy. Vznikla tak dokonalá výzdoba s tím správným nádechem jihoevropské exotiky.

Večerní obřady jsou in

Ať už je motivací nízký budget nebo neochota ráno vstávat, stále více snoubenců posouvá svatební obřady k večeru. Prvním editoriálem jsme chtěli ukázat, že kromě ušetřených peněz si během večerní svatby užijete neskutečnou romantiku. Přítmí přímo volá po kouzelné světýlkové výzdobě a svíčkách, které vytvoří svatební místo jako z pohádky.

O fotky nepřijdete

O krásné svatební fotografie kvůli večernímu obřadu rozhodně nepřijdete. V editorialu jsme využili nazdobenou slavobránu, které se z pravidla na svatbách tolik pozornosti nedostává, a doplnili ji svíčkami. Vznikl dechberoucí fotokoutek, který perfektně odráží atmosféru romantického Toskánska.

Podle původního plánu měla toskánská svatba proběhnout ve venkovních prostorách Mlýnu Na Dobré vodě. Zajímá vás, kde se stala chyba? Přečtěte si, jak tvoříme náš svatební editorial.

Na Mlýn Na Dobré vodě se ale plánujeme vrátit a perfektní garden party nafotíme stůj co stůj.

Náš dream team

Koncept: Lucky Wedding

Mediální podpora: Svatba ve stodole

Lokace: Mlýn na Dobré vodě

Foto: Markéta Mandíková

Video: Jan Berounský

Květiny: Květinový Sen

Dort a Sweet bar: Tereza Pavlíková

Tiskoviny: Svatební nezbytnosti

Šperky: EPPI

Šaty: Mia Bella

Obleky: Galard

Vizáž: Anita Hurková

Dekorace: Dekorace pro Lásku

Inventář: Maximum services

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)