Tvoříme náš svatební editorial

První focení máme za sebou a konečně můžeme světu ukázat, co umíme. Jenže jako všechny začátky i naše cesta ke svatebnímu editorialu byla dlouhá a místy trnitá.

Kde se vzala, tu se vzala Lucky Wedding

Lucky Wedding vznikla z projektu Svatba s Luckou. Malá svatební agentura, která byla naší vstupní branou do svatebního světa. Jenže já chtěla víc. Nestačily mi pouhé koordinace svateb, které připravoval někdo jiný. Nestačila mi polovičatá práce, kterou jsem nemohla mít plně pod kontrolou. Chtěla jsem probouzet sny k životu od začátku. Chtěla jsem přijít k výběru první květiny a odejít po dohoření poslední svíčky. Abych toho docílila, musela jsem dát sólo projektu Svatba s Luckou sbohem. Přišel čas na Lucky Wedding – víc lidí, víc práce, víc dokonalých svateb.

Když vás nikdo nezná

Věděli jsme, že rebranding nebude žádná sranda. Prakticky jsme se vrhli do zakládání nové agentury v té nejhorší možné době – době koronavirové. Někdo v tom viděl sebevražednou misi, my jsme v tom viděli příležitost.

Všechno se muselo kompletně předělat. Jenže zprovoznění nového webu a zveřejnění reklamních kampaní byla v porovnání s přípravou editorialu procházka růžovým sadem.

Lucky Wedding nikdo nezná – zatím! Vytvořit nový Lucky team a sehnat partu dodavatelů, kteří do toho půjdou s námi, bylo proto největší výzvou.

Svatební editorial bez květin a dortu?

Svatební editorial byl mou šancí ukázat, že i v těle manažerky se skrývá neobjevená kreativní duše. Navrhla jsem koncept, vymyslela výzdobu, ale stále jsem neměla svatební místo ani dodavatele. A co si budeme, svatební editorial bez květin a dortu není to pravé ořechové.

Světlo na konci tunelu

Jedno odmítnutí, druhé odmítnutí, třetí odmítnutí… Však to znáte. Je jich tolik, až začnete ztrácet naději. A pak se z ničeho nic konečně objeví světlo na konci tunelu. Tím naším světlem bylo svatební místo v podobě nádherného Mlýna Na Dobré vodě.

A už to jelo

Druhým velkým nakopnutím byl zájem Aničky a Verči z portálu svatba-ve-stodole.cz. Od první chvíle pro nás byly nejen velkou mediální ale i kamarádskou podporou. Jakmile nám pomohly protrhnout první závoj smůly, už to jelo. Sehnali jsme cukrářskou kouzelnici Terezu Pavlíkovou, báječnou floristku Nikču z Květinového snu a dokonalou fotografku Markétu Mandíkovou, které vděčíme za pohádkové fotografie. A nemůžeme se dočkat videa od obrovsky talentovaného a úžasného Jana Berounského.

Poradili jsme si s každým zádrhelem. Chyběl nám hnědý oblek pro ženicha – během neuvěřitelného týdne ho pro nás ušilo krejčovství Galard. Z Anglie nepřišla výzdoba – den před focením jsme vyrazili na lov do Ikei. Zkrátka jsme nedopustili, aby se cokoli stavělo mezi nás a náš první editorial.

Na počasí jsme ale krátcí

Měli jsme fotografku, výzdobu na dvě svatby – vnitřní a venkovní –, obleky i nádherné svatební šaty od Mia Bella a navzdory zamračenému počasí jsme si to plní optimismu štrádovali na Mlýn Na Dobré vodě.

Plán na místě byl jasný. Připravit vnitřní svatbu ve stylu podzimních barev, začít fotit a mezitím připravovat venkovní garden party s toskánskou tematikou.

Už během příprav vnitřní svatby se nám ale osud opět postavil do cesty. Začalo pršet. Do poslední chvíle jsem doufali, že se na nás štěstí usměje a déšť ustoupí. Ale neusmálo se. Asi ho bylo zapotřebí někde jinde. :D

Krizový manažer na scénu, prosím

Nastal čas probudit v sobě krizového manažera. Nabitý časový harmonogram nám nedovolil první focení přerušit. Ve stejných prostorech jsem ale zároveň museli zrealizovat druhou (původně venkovní) svatbu.

Co šlo, připravovalo se venku v dešti. Se zbytkem se opatrně kroužilo okolo fotografky tak, aby se zkazilo co nejmíň záběru.

Ještě dopoledne se to zdálo jako nadlidský úkol. Připravit a nafotit dvě svatby v jedné místnosti během jednoho dne. Úderem dvacáté třetí hodiny ale bylo navzdory nepřízni osudu a díky skvělému týmu Lucky Wedding dokonáno.

Zajímá vás, jak to celé dopadlo? Brzy se o tom rozepíšeme více v dalších článcích a postupně odhalíme každé téma.

Náš dream team

Koncept: Lucky Wedding

Mediální podpora: Svatba ve stodole

Lokace: Mlýn na Dobré vodě

Foto: Markéta Mandíková

Video: Jan Berounský

Květiny: Květinový Sen

Dort a Sweet bar: Tereza Pavlíková

Tiskoviny: Svatební nezbytnosti

Šperky: EPPI

Šaty: Mia Bella

Obleky: Galard

Vizáž: Anita Hurková

Dekorace: Dekorace pro Lásku

Inventář: Maximum services

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)