O nás

Jsem Lucka. Zakladatelka Lucky Wedding a ta, která v ní naplňuje svou vizi. Ráda bych vám představila Lucky Wedding a tým lidí, který v něm se mnou pro vás pracuje. Jsme tu pro to, aby byla vaše svatba krásným a nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty.

Představím vám Lucky Wedding

Lucky Wedding je svatební agentura, která je tu pro vás ve chvílích, kdy se chystáte říct své „Ano“. Uděláme pro vás první i poslední, aby byl váš svatební den plný krásných a nezapomenutelných zážitků. Těší nás, když jsou emoce, které tento den prožíváte, i díky naší práci ještě krásnější a hlubší. A vy se můžete soustředit jen na ně, protože všechno ostatní pro vás zařídíme my.

Svatební agenturace Lucky Wedding

Milujeme vás vidět rozzářené a šťastné.

Vás i vaše hosty. Štěstí máme i v názvu. Vaše štěstí je pro nás na prvním místě. Při všem, co plánujeme a děláme, myslíme právě na to. Přece jen, máme to už v názvu. Lucky Wedding. Je to taková hra se slovy, kombinace štěstí, anglického Lucky, a jména majitelky Lucky.

Milujeme to, co děláme. A děláme to tak, abyste na svůj svatební den ještě dlouho s láskou vzpomínali vy i vaši hosté. Stačí, abyste nám řekli, co si přejete, a my se o všechno ostatní postaráme. Díky komplexním službám naplánujeme a zrealizujeme svatbu vašich snů. Od výběru dokonalého místa pro obřad a oslavu, přes organizaci hostiny, výběr těch nejlepších dodavatelů, až po stylovou svatební výzdobu.

Svatební agenturace Praha

Lucky Wedding si bez svého muže nedovedu představit

To je on. Muž po mém boku. Společně jsme majitelé Lucky Wedding a Lucky Decor. Poznali jsme se před lety v práci a do svateb jsme oba skočili z naprosto odlišných oborů. Už tehdy v zaměstnání jsme do toho spolu uměli pořádně šlápnout, což nám přinášelo skvělé výsledky. A to pokračuje i dál, v našich vlastních projektech.

Když jsem začala koordinovat svatby, Míra mě podporoval a později mi navrhl, že do toho půjde se mnou. Nejdřív jsem váhala. A pak jsem si řekla: Proč ne? Když spojíme síly a schopnosti, vznikne něco úžasného. A tak se stalo. Když přemýšlím o tom, jak tuhle jízdu vyjádřit, stále se mi vrací slovo „wow“. Ani jeden z nás tehdy netušil, že z naší společné snahy vznikne za tak krátkou dobu něco tak úžasného jako je Lucky Wedding.

Svatební agenturace Lucky Wedding

Představím vám náš dream team

Tohle je tým lidí, kteří dělají všechno pro to, aby byl váš svatební den perfektní

Svatební agentura Lucka

Lucka

Majitelka a tvůrkyně/nositelka vize agentury

„Miluju, když k sobě všechno krásně ladí a dává smysl jako celek.“

„To nejdůležitější pro mě a můj tým je vytvořit den, který si naše páry užijí a o kterém budou i všichni pozvaní říkat: „Wow“, na takové svatbě jsme ještě nebyli. A při tom všem je na prvním místě komfort našich párů při svatbě i při jejím plánování. Naším cílem je, aby byla svatba pro všechny krásným a nezapomenutelným zážitkem.

Jsem minimalistka, a za poslední dobu jsem se našla v čistém, svěžím a elegantním designu. Bez ohledu na to, jestli se svatba koná ve stodole nebo na zámku. Elegance a minimalismus, to je prostě naše a takové budou všechny naše svatby.

Svatební agentura Lucka

Barča

naše pravá ruka a hlavní zástupkyně Lucky

„Když potkáte člověka, který tuhle práci miluje tak moc jako vy sami, dělá ji srdcem a s maximálním nasazením, najdete to nejlepšího parťáka, kterého si můžete přát. A to je naše Baruš.“

Seniorní koordinátorka, která má letité zkušenosti s organizací svateb, eventů a cateringu.

Je pozitivní a usměvavá a zároveň v práci velmi precizní a vždycky dělá vše pro to, aby na každé svatbě bylo všechno perfektní. Pokud právě není na svatbě osobně Lucka, bude to právě Barča, kdo zajistí, aby vše šlapalo, jak má.

Svatební agentura Míra

Míra

majitel, náš IT génius / mistr IT a silné ruce při realizaci svateb

„O designu toho ví asi tolik, jako vědí muži o ženách. Že vidíme rozdíl mezi oranžovou a lososovou je mu záhadou. Zato se perfektně orientuje v těch super high-tech věcech, které jsou pro nás holky španělskou vesnicí, ale bez kterých by agentura Lucky Wedding nemohla fungovat.

Míra dává věcem směr, řád a tvar. Je pedant na termíny, což je pro klienty požehnání, a je taky hnací motor každé akce. Do projektů přináší praktický článek, který snílkům, jako jsem já, chybí. A taky vede náš klučičí tým svalů a techniků.“

Ostatní členové dream týmu

Svatební agentura
Týnka
Naše pravá ruka Lucky Decor, design, dekorování
Svatební agentura
Agátka
Dekoratérka Lucky Decor, design, dekorování
Svatební agentura
Anička
Dekoratérka Lucky Decor, design, dekorování
Svatební agentura
Kristýnka
Asistentka Lucky Wedding
Svatební agentura
Kačka
Dekoratérka Lucky Decor, design, dekorování
Svatební agentura
Verča
Dekoratérka Lucky Wedding, Lucky Decor
Svatební agentura
Vítek
Technický človíček Lucky Wedding, Lucky Decor, dovoz
Svatební agentura
Martin
Naše silné ruce Lucky Wedding, Lucky Decor
Svatební agentura
Katka
Dekoratérka Lucky Wedding, Lucky Decor

Showroom v Praze

Přijďte s námi probrat svou svatbu.

Rádi vás pozveme do našich kanceláří a showroomu v Praze na kafíčko a prosecco, abychom společně probrali vaši svatbu a vaše přání, která jsou s ní spojená, a to v naprostém soukromí. Tyto prostory jsou zázemím pro naši práci a tým a jsme z nich nadšení my i naši klienti. A díky tomu pro vás můžeme odvádět skvělou práci a poskytovat vám tak komplexní služby.

Přijmete naše pozvání?

ANO. Pojďme se potkat

Svatební agentura showroom
Svatební agentura showroom
Svatební agentura showroom

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)