Naše práce je zároveň největším koníčkem

Děláme to srdcem

Kde to všechno začalo?

Když jsem šla za svědka mé nejlepší kamarádce. Její svatba mi ukázala, že svůj život nemusím trávit v šedých kancelářích velkých korporátů, ale že mohu pomáhat vytvářet něco, co má smysl.

Ani jednu z nás v prvních chvílích příprav svatby nenapadlo vyhledat pomoc svatební agentury. A to byla chyba. Bez zkušené koordinátorky se svatební plány začínaly rychle měnit v nepřehledný chaos.

Jako svědkyně, ale hlavně jako nejlepší kamarádka, jsem nemohla svou přítelkyni nechat na holičkách. Ráda mám věci pod kontrolou, a tak jsem vzala její svatbu do svých rukou.

Mé organizační schopnosti v kombinaci s bujnou fantazií a smyslem pro design pomohly stvořit ten nejkrásnější svatební dar, který jsem své přítelkyni mohla dát – dokonalou svatbu. Odměnou za hodiny práce byl její úsměv na konci dne. Její radost byla i mou a já si uvědomila, že to je práce pro mě.

Za roky praxe jsem nasbírala zkušenosti, vypilovala své schopnosti a naučila se, jak být profesionální koordinátorkou. I po letech ale vnímám každou svatbu jako tu první. Tu, kde přede mnou stojí má nejlepší kamarádka a žádá mě, ať pro ni vytvořím svatbu snů.

Svatební agentura Lucka

O Lucce

Jmenuji se Lucka. Jsem přátelská a společenská holka, co miluje přírodu, dobrodružství, ale i relax při sklence dobrého Prosecca. Ráda se obklopuji pozitivně naladěnými lidmi, a možná právě proto se můj život točí kolem svateb. Kde jinde se dá zažít tolik lásky, radosti a veselí v jeden den?

Každý úspěšný svatební den mě naplňuje uspokojením. A tak se směle a s nadšením pouštím do organizace dalších a dalších dokonalých svateb.

Bez Míry by to nešlo

Každé divoké plány potřebují rozumné vedení, aby mohlo vzniknout něco skutečně dokonalého. Tím pragmatickým článkem v mém týmu je Míra.

O designu toho ví asi tolik, jako vědí muži o ženách. Že vidím rozdíl mezi oranžovou a lososovou je mu záhadou. Zato se perfektně orientuje v těch super high-tech věcech, které jsou pro mě španělskou vesnicí, ale bez kterých by Lucky Wedding nemohla fungovat. Míra dává věcem směr, řád a tvar. Je pedant na termíny a hnací motor každé akce. Do projektů přináší ten praktický článek, který snílkům, jako jsem já, chybí.

Svatební agentura Míra

Jsme jako Jin a Jang. Společně tvoříme dokonalý pár, který je připraven splnit všechny vaše sny.

Instagram

Chceš vidět zákulisí svateb a naší práce? Sleduj nás také na Instagramu :-)