Co o své svatbě říkají naše milé páry a jejich svatebčané?

Karolina a Dominik

Budoucím nevěstám bych určitě doporučila nechat si poradit. Hlavně s výběrem dodavatelů nebo ostatními službami.


Od začátku jsme věděli, že koordinátora potřebujeme. Na páté schůzce jsme se se potkali s Luckou a hned si padli do oka. Rozhodně jsme museli být jedni z náročnějších klientů, ale Lucka nám vždycky vyšla s úsměvem vstříc a snažila se splnit každé naše přání.

Chtela bych napsat tolik slov, ale trochu to zkratim☺️

Na Lucky Wedding jsem narazila na instagramu uplnou nahodou, kdyz jsem hledala rychlou nahradu za tehdejsi koordinatorku, ktera mi ze zdravotnich duvodu odrekla spolupraci.
V prvni rade me zaujaly fotky na jejich profilu, v druhe rade jejich pristup, ochota a rychle jednani hned pri prvnim telefonatu. Holky hned prevzaly veskere zarizovani a ze me v tu chvili spadl kamen ze srdce.
Myslim si, ze jsem pro Lucku a Barcu byla docela orisek🤭 moje predstavy, vymysly, zmeny na posledni chvili atd zvladly holky na jednicku🙏🏻

Svatba byla nadherna a dokonala🙌🏻 Vsechno bylo podle nasich predstav😍

P.S.:Budoucim nevestam bych určitě doporucila nechat si poradit od tymu a to i hlavne s vyberem dodavatelu nebo ostatnimi sluzbami.
Holky, moc vam dekujeme🫶🏻

K+D

Recenze Svatební agentura Praha

Natálie a Adam

Hned první schůzka ukázala, jaký je Lucka neuvěřitelný srdcař a nadšenec do své práce, ale taky naprostý profík.


Vděčíme Lucky Wedding za záchranu naší svatby! Zkoušeli jsme zařídit si všechno sami, ale pohořeli jsme hned u prvního bodu, svatební lokace.

Nevěděli jsme si rady, jak to celé pojmout a čím začít. Nakonec jsme byli tak znechucení a vyčerpaní, že jsme svatbu málem zrušili úplně. Naštěstí nám osud přihrál do cesty Lucku z Lucky Wedding. Hned první schůzka ukázala, jaký je Lucka neuvěřitelný srdcař a nadšenec do své práce, ale taky naprostý profík.

Zvládli jsme rovnou probrat nejdůležitější aspekty a bylo jasno, že svatba nakonec bude! Neváhali jsme využít kompletních služeb agentury a rádi jsme se nechali provést celkovou organizací svatby od Lucky Wedding, což nám ušetřilo spoustu nervů a zbytečných hádek.

Nakonec náš den D byl přesně takový, jaký jsme si ho vysnili.

A za to vděčíme Lucce a celému týmu Lucky Wedding! ❤️👍

Svatební agentura Lucky Wedding

Linda a Adam

Lucka nám vždycky vyšla s úsměvem vstříc a snažila se splnit každé naše přání.


Od začátku jsme věděli, že koordinátora potřebujeme. Na páté schůzce jsme se se potkali s Luckou a hned si padli do oka. Rozhodně jsme museli být jedni z náročnějších klientů, ale Lucka nám vždycky vyšla s úsměvem vstříc a snažila se splnit každé naše přání.

Nejenže je Lucka zkušená koordinátorka a zná spoustu spolehlivých dodavatelů od cateringu přes kytky až po DJe, ale zároveň disponuje i vlastními dekoracemi, které samozřejmě ochotně využívá na svatby.

To nejlepší ovšem přišlo až v den svatby kdy Lucka a celý její tým bravůrně zvládl koordinaci všech dodavatelů i svatebčanů (do 100 lidí). Po celou svatbu jsme museli řešit akorát kde máme další drink.

Luci, díky! 6/5

Recenze Svatební agenturace Praha

Alena a Jan

Všichni dodavatelé, které nám Lucka zajistial, byli skvělí, díky čemuž byl dokonalý i celý náš den.


Zcelého srdce děkujeme Lucce a celému týmu Lucky Wedding za to, že z naší svatby udělali nezapomenutelný zažitek pro nás i pro všechny naše hosty.

To že si vezmeme svatební agenturu byla jasná volba hned od začátku, kdy jsme se začali o svatbě bavit. Teď jenom vybrat někoho kdo bude mít dobré recenze, ale sedne si s námi i lidsky. Když jsme viděli stránky Lucky Wedding, neváhali jsme ani minutu, protože se nám líbilo, že vidíme veselého člověka, který vypadá, že ho jeho práce hrozně baví. A přesně taková Lucka byla i při organizaci naší svatby. Nejen že je to neuvěřitelně pozitivní člověk, ale také velký profesionál, který se nám přesně trefil do vkusu. Všichni dododavatelé, které nám Lucka zajistila byli skvělí, díky čemuž byl dokonalý i celý náš den. A pokud někdě nějaký zádrhel byl, tak ani my, ani nikdo ze svatebních hostů to nezaregistroval.

Takže Lucky Wedding, díky moc a přejeme Vám, ať Vám všem nadšení z toho co děláte vydrží hrozně dlouho a vykouzlíte takhle nádherný den ještě mnoha párům!

Svatební agenturace Lucky Wedding

Dominika a Daniel

Dostalo se nám obrovské podpory během příprav i během našeho dne. Vzala bych si svého muže v téhle atmosféře ještě několikrát!


Úplně skvělá spolupráce!
Od prvních schůzek, plánování, praktické tipy a rady. Nikdo vás do ničeho nenutí a celý koncept pomalu směřuje v harmonický, originální celek, který zcela vyjádřil podstatu nás dvou.
To je k organizaci.

Co je bonusem, který si nelze jen tak zaplatit, je lidská stránka celého týmu.

Na všem jsme se dohodli, dostalo se nám obrovské psychické podpory během příprav i během našeho dne.🙏🏻♥️
Skvěle zvládnuté nečekané organizační zvraty a jejich otočení v naprostou spokojenost.
Tým Lucky Wedding byl partnerem na naší straně.
Co bych udělala jinak? Nic! Vzala bych svého muže v téhle atmosféře ještě několikrát!!!🤩

Děkujeme! D&D

Recenze Svatební agenturace Praha

Katka a Michal

Vše probíhalo tak hladce, všichni naši hosti byli naprosto nadšení! Počínaje konceptem, výzdobou, až po organizaci a dodavatlele, kteří byli naprosto neskuteční a báječní!


Od začátku jsem věděla, že budu chtít kompletní zajištění a organizaci našeho dne.
Lucku jsem objevila na Instagramu a moc se mi líbilo, jak krásně vše vypadalo a bylo připravené.
Rok před svatbou jsem tak Lucku oslovila a od prvního hovoru jsem věděla, že jsem vybrala správně.
Jediné co jsme museli udělat bylo to, že jsme si řekli téma a od té chvíle se o vše starala Lucka.

V náš den jsme se v klidu mohli věnovat našim hostům a vůbec jsme nevěděli co se děje "v backstage". Vše probíhalo tak hladce, všichni naši hosti byli naprosto nadšení! Počínaje konceptem, výzdobou, až po organizaci a dodavalele, kteří byli naprosto neskuteční a báječní!

A už jen třešnička na dortu byla, že jsme si s Luckou neskutečně lidsky sedli a víme, že do své práce dává opravdu vše. A opravdu to na konečném výsledku je vidět!

Moc děkujeme! K a M

Svatební agenturace Lucky Wedding

Amanda a Adam

Lucie was super friendly, communicative and helpful throughout the entire process and made our rustic, yet elegant wedding dreams come to life.


If you are questioning if you should hire this company stop right now and HIRE THEM.

We planned our Prague wedding from Vancouver, Canada, and definitely could not have done it without Lucie and her team at Lucky Weddings. We were both blown away with the entire event as were all of our guests, both English and Czech speaking.

She was super friendly, communicative and helpful throughout the entire process and made our rustic, yet elegant wedding dreams come to life. I repeat, do not hesitate in working with Lucky Weddings, you will not regret it.

Děkuji Lucka!

Recenze Svatební agenturace Praha

Tereza a Gaetano

The whole wedding day was smooth and all our guests were happy. Beautiful decorations and creative ideas made our day special!


Big thanks to Lucie and the whole Lucky Wedding Team for making our dream wedding come true! We knew from the beginning that planning a wedding from abroad would be difficult. Thankfully, we found Lucie! She was happy to e-meet with us on Zoom, tried to ascertain our wishes & spoke perfect English. The whole wedding day was smooth and all our guests were happy.

Lucie and her colleague were ready to improvise and adapt the timetable to any situation. Our guests knew what was happening and were entertained throughout the day. Nobody even realised when we sneaked out for our photoshoot.

Beautiful decorations and creative ideas made our day special!

Thanks, Tereza & Gaetano

Svatební agenturace Lucky Wedding

Jana a Petr

Jsme nadmíru spokojení. Nechala jsem Lucce a jejímu týmu volnou ruku v dekoracích a designu a vyplatilo se.


Naprosta spokojenost. S Luckou jsme si sedly od prvni chvile. Chteli jsme full servis, protoze jsme hodne zaneprazdneni a byli jsme si vedomi, ze o svatbach vime prd Lucka nas vsim provedla, nebala se rict svuj nazor a doporucit lepsi reseni, ale zaroven dala prostor pro nase prani a predstavy.

Casto uklidnila silene predstavy ci napady meho, ted uz, manzela, ktere ja jsem uklidnit nesvedla nechala jsem Lucce a jejimu tymu volnou ruku v dekoracich a designu a vyplatilo se co se tyce svatby samotne, tak super - vse probihalo hladce, hosti si koordinaci chvalili, my jsme nemeli zadne zbytecne nervy a obavy. Lucka koordinovala svatbu podle nalady hostu a upravovala program. Nenutila nikoho do aktivit, kdyz si lidi chteli povidat, atd.

Za mne bych sla znova jedine do full servisu. Jsme nadmiru spokojeni. Zapomenout nesmime ani na jeji tym - velice prijemne holciny, komunikativni a Lucky manzel najde reseni snad pro vsechno:) dekujeme!!
Vitkovi

Recenze Svatební agenturace Praha

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)