Všechno musí být dokonale sladěné

Krása je v detailech

Svatební balíčky

Naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Organizujeme svatby od a po zet, měníme mlhavé představy ve stylové návrhy a dělíme se o cenné a dlouhá léta sbírané zkušenosti.

Svatba na klíč

Se vším všudy
svatba bez starostí

Dokonalá svatba – to není jen výběr svatebního místa a rozeslání pozvánek. Přípravy velkého dne obnáší dlouhé plánování i těch nejmenších detailů, zajištění spolehlivých dodavatelů, ale i náročnou koordinaci svatebního dne. Nechte práci na nás. Užijte si jedinečné předsvatební období bez starostí.

Co zařídíme?
Design svatby

Design

Ať už máte o svém svatebním dnu mlhavé fantazie nebo jasnou představu, dotažení prvního nápadu do uceleného konceptu vyžaduje čas a práci. Květinami na stolech to nekončí. Krása se skrývá v detailech. Nedovolte, aby se z vaší svatby stala královna kýče. Nás léta praxe naučily, co funguje, a co ne. Svěřte se do těch správných rukou.

Co vymyslíme?
Tipy na svatbu

Tipy a triky
z praxe

I zdánlivě malá a nenáročná svatba se může rychle zvrhnout v nekontrolovatelný chaos. Společně tomu zabráníme. Ukážeme vám, jak si hravě poradit s formalitami nebo kde najít spolehlivé dodavatele. Podělíme se o všechno, co známe, aby váš svatební den byl skutečně perfektní.

Co vás naučíme?

Navíc k našim službám získáte

Spolehlivost, kvalita a individuální přístup jsou samozřejmostí všech poctivých svatebních agentur. K našim službám se vždy snažíme poskytnout něco navíc, co dokáže proměnit dobré svatby v dokonalé.

Prověření svatební dodavatelé

Prověřené
dodavatele

Spolupracujeme jen s ověřenými a spolehlivými dodavateli. Ať už vám je domluvíme, nebo jen doporučíme, počítejte s maximální kvalitou.

Svatební podpora na telefonu

Nonstop podporu
na telefonu

Kdykoli budete v nesnázích a my nebudeme zrovna nablízku, stačí zvednout telefon, nebo napsat e-mail. Jsme tu pro vás.

Koordinace svatebního dne

Koordinaci
svatebního dne

Během vašeho velkého dne se postaráme nejen o vás, ale i o vaše hosty. Zajistíme dostatek jídla i pití, a hlavně kvalitní zábavu. Staneme se vaší pravou ruku, která bude zařizovat, zatím co vy se budete bavit.

Instagram

Chceš vidět zákulisí svateb a naší práce? Sleduj nás také na Instagramu :-)