Uspořádáme pro vás svatbu, která předčí vaše očekávání

Naplánujeme a uspořádáme pro vás svatbu, která naplní vaše představy a zároveň předčí vaše očekávání.

Budeme o vás nadstandardně pečovat. Náš tým pracuje profesionálně a v přátelské atmosféře, ze které budete cítit pohodu.

Postaráme se o každý detail vašeho svatebního dne, aby pro vás byl plný krásných a nezapomenutelných zážitků.

Exkluzivní plánování celé vaší svatby

Ladíme všechno do posledního detailu tak, abyste si svou svatbu užili a vaši hosté cítili „wow efekt“, vnímali, že jsou právě na svatbě, na které ještě nikdy nebyli.

Chcete, aby si spolu s vámi užili svatbu také vaši hosté? Aby i pro ně byla krásně nezapomenutelná? Pak budete z našich služeb nadšení.

Svatební agenturace Lucky Wedding

Na přípravách vaší svatby se budou podílet ti největší profíci z oboru

Svatební místo

Pomůžeme vám vybrat to správné svatební místo

Catering

Zajistíme pro vás catering a další dodavatele občerstvení

Květiny

Zařídíme pro vás květinovou výzdobu a služby floristů

Hudba a zábava

Sestavíme zábavný program pro vaši svatební party

Make-up a styling

Přivedeme vám tým skvělých vizážistek, make-up a vlasových stylistek

Fotky

Vybereme pro vás skvělého svatebního fotografa

Video

Vaši svatbu natočí také profesionální kameraman

Svatební dort a dezerty

Domluvíme služby cukráře, který pro vás vytvoří luxusní dort i zákusky

Svatební tiskoviny

Vytvoříme pro vás krásná a stylová svatební oznámení i další tiskoviny a doplňky

Dekorace

Zařídíme pro vás dekorace, inventář i nábytek ve stylu, který si pro svou svatbu přejete

Stan a pódium

Luxusní hostina, nebo lounge zóna pod stanem pro vysněnou svatbu venku

Cokoliv dalšího

Splníme každé vaše přání. Na co si vzpomenete, to zařídíme a zrealizujeme.

Jak bude probíhat organizace vaší svatby?

Přijďte s námi probrat svou svatbu

S trochou nadsázky můžeme říct, že plánování svatby má podobné fáze jako budování partnerského vztahu: Vše se točí kolem lásky. Je v něm třeba se vzájemně poznat, porozumět si a pochopit, co si ten druhý přeje a co je pro něj důležité. A prohlubuje se v něm vzájemná důvěra.

To vše vede až k tomu, že si vzájemně řeknete své ANO.

Sejdeme se s vámi v našem showroomu. Tam budeme mít naprostý klid a soukromí. A budete si moct prohlédnout ukázky naší práce, poznáte náš tým, zázemí dekorací a mnoho dalšího. Je pro nás důležité se na vás naladit, poznat se, zjistit, jestli jsme my ti praví pro vás. Projdeme spolu vaše představy o tom, jak by měla vaše svatba vypadat. Předáte nám svou vizi. A my vám řekneme, jak by mohla vaše svatba probíhat, od začátku až do konce. Odhadneme, kolik vás to může stát. A probereme s vámi všechno, co se týká vaší svatby,, co budete chtít a potřebovat.
Představíme vám lokace, které splňují vaše požadavky. Vybíráme hlavně ty, se kterými máme skvělé osobní zkušenosti a můžeme se zaručit za jejich přátelský, profesionální a vstřícný přístup, za to, že vaším přáním rádi a ochotně vyjdou vstříc. Lokace, které vás zaujmou, společně s vámi navštívíme, abychom nakonec vybrali tu pro vás nejvhodnější. Abyste si vybrali místo, na kterém vám bude krásně.
Koncept a design vaší svatby bude odrážet vás dva. Proto je každá svatba jedinečná, protože každý pár je jiný a jedinečný. Milujeme čistý a elegantní design. Jsme v tom nejlepším slova smyslu „zatížení“ na detaily. Každý detail je pro nás důležitý a pečlivě jej promýšlíme. WOW efekt zaručen.
Pečlivě pro vás vybereme takové dodavatele, kteří splňují vaše požadavky. Je pro nás hodně důležité, abyste si s našimi dodavateli rozuměli i po lidské stránce, protože základem každé svatby má být pozitivní atmosféra. A kdo jiný spolu s vámi a vašimi hosty tvoří atmosféru celé svatby než DJ, moderátor, fotograf, kameraman, vizážistka nebo kdokoli jiný, kdo se na ní podílí?
Finální rozpočet přichází, když si ujasníme koncept svatby. Počáteční hrubý odhad tedy v průběhu plánování zpřesňujeme. Veškeré finance máte pod kontrolou vy. My vám vždy ukážeme to nejlepší, volba je ovšem na vás. Vy rozhodujete o každé cenové nabídce jednotlivých dodavatelů. Zakládáme si na transparentnosti a upřímnosti. Vše zaznamenáváme do přehledných tabulek, ke kterým máte neustálý přístup.
Tohle je hodně příjemná část. Vy ochutnáváte a vybíráte. Domluvíme pro vás ochutnávku s naším luxusním cateringem, který se o vás s láskou a péčí postará a pomůže sestavit ideální svatební menu přesně pro vás. Domluvíme pro vás také ochutnávku s cukrářem. Vybereme společně styl a příchuť dortu i dezertů.
Pečlivě sestavujeme všechny detaily vašeho svatebního dne. Nic neponecháváme náhodě. Od ranním příprav až po večerní zábavu. Sestavujeme plán pro každého, kdo se na svatbě podílí. Všichni tak přesně vědí, co se bude v tu kterou chvíli tvořit. Myslíme za vás dopředu na každou situaci, která může na svatbě nastat. Myslíme i na to, co vás možná ani nenapadne, že by nastat mohlo. Abyste na nic takového vy myslet nemuseli, a ani to nemuseli řešit. Od toho jsme tu. Naší prací je i precizní příprava logistiky před svatbou a v samotný svatební den, dopodrobna promyšlené ubytování a rozvozy pro svatební hosty, promyšlený koncept celé svatební výzdoby a mnoho dalšího. To všechno může dohromady zabrat klidně i 200 hodin práce.
Jsme tu pro vás neustále. Už při precizním plánování celé svatby máme připraven plán B pro nejrůznější situace, jako je nepřízeň počasí, a dopředu předvídáme různé zádrhely a děláme, co můžeme, abychom jim předešli / snažíme se jim předcházet. Budeme na vše dohlížet i ve svatební den. Vy díky tomu budete mít čistou hlavu a budete se moct věnovat sobě, rodině a přátelům. Jsme také kontaktními osobami pro vaše hosty, pomáháme jim v pořádku dorazit na místo svatby. Všechny ty telefonáty lidí, kteří potřebují navigovat, rádi vyřídíme za vás. Jsme na vaší svatbě osobně přítomni i proto, abychom dohlédli na skvělou atmosféru, dodržení harmonogramu, i řešení čehokoli, co bude třeba. Celodenní koordinace svatby se z našeho týmu účastní více osob, ale dokud nebudete potřebovat, o většině z nich ani nebudete vědět.
I po svatbě si můžete plně užívat dojmů z předchozího dne. Ani po svatbě samotné se nemusíte o nic starat a vše za vás a pro vás zařídíme. Zajistíme úklid, vrácení všech zapůjčených věcí, předáme platby všem dodavatelům. A pokud budete chtít, také za vás dojdeme na matriku předat dokumenty. Rádi se s vámi setkáme po svatbě, abyste nám mohli vyprávět, jaké byly vaše dojmy z celého dne i naší spolupráce.

Koordinace svatebního dne

Koordinace svatebního dne je nedílnou součástí našeho komplexního servisu. Bez ní si to neumíme představit. Celé to plánování, která trvá rok někdy i rok a půl, nejde jen tak někomu předat. Proto je vždy součástí našich služeb to, že jsou na vaší svatbě přítomní přesně ti, kteří ji s vámi tvořili a znají každý její detail.

Den před svatbou

Jsme s vámi už den před stavbou a postaráme se o nacvičení obřadu, aby v den svatby vše proběhlo hladce a vy jste spolu s vašimi blízkými měli jasno v tom, co se bude dít, a mohli si pak užívat ranních příprav a welcome drinku.

Dohlížíme na dopravu a ubytování vašich hostů. Jsme se všemi v kontaktu a pomáháme jim, s čím potřebují.

Den před svatbou dohlížíme na stavění stanu, pódií a větších produkcí. Už od brzkých ranních hodin v den svatby dohlížíme na všechny dodavatele a jsme k dispozici vám i ubytovaným hostům.

Svatební agenturace Lucky Wedding

Svatební den

Milujeme, když svatba hezky plyne, a novomanželé i hosté nejsou příliš tlačeni do jedné aktivity za druhou, ale zároveň se nenudí. Máme rádi harmonogram, který je pro vás tak akorát, není předimenzovaný a poskytuje prostor pro příjemnou improvizaci, která může reagovat na danou situaci, vaši náladu a také počasí.

Svatbu moderujeme my osobně nebo profesionální moderátor. Klademe důraz na to, aby hosté věděli, co se bude dít, co je čeká, cítili se dobře a vnímali, že je o ně postaráno, aby se bavili a zároveň nebyli do ničeho tlačeni.

Jsme tu s úsměvem pro vás až do večerní párty.
Svatební agenturace Lucky Wedding

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)