Mikro svatba ve velkém stylu

Minimalismus se postupně dostává do každé sféry našich životů a svatby nejsou výjimkou. Ať už jsou důvodem pandemická opatření, nedostatek financí nebo jen touha, užít si velký den ve dvou, malých svateb se nemusíte bát. Podívejte se, jak vypadala mikro svatba Péti a Pavlíka.

Ze severu do malebného Krumlova

Péťa a Pavlík jsou ze severních Čech. Jejich srdcovou záležitostí je ale Český Krumlov, kde jako pár prožili jedny z nejkrásnějších chvil. Nebylo tedy o čem přemýšlet. Z Prahy jsme se s nimi vydali na jih, konkrétně do malého rodinného Pensionu Ametyst.

Mikro svatba má své výhody

Péťa s Pavlíkem si přáli svůj velký den strávit jen ve čtyřech – nevěsta, ženich a dva nejlepší kamarádi jako svědci. Díky tomu jsme mohli uspořádat obřad v útulné zahradě a svatební hostinu na romantické terase s výhledem na krumlovský zámek, kam bychom svatbu o desítkách lidí nacpali jen stěží.

K nesporným výhodám mikro svateb patří volnost při výběru místa a termínu. Se čtyřmi svatebčany jsme nebyli omezeni volnými kapacitami populárních svatebních míst, ani jsme nemuseli brát ohledy na hosty, kterým nevyhovuje termín nebo je pro ně místo konání příliš z ruky. Naše možnosti navíc byly rozšířené i o nádherná místa (jako je právě Pension Ametyst), kam bychom se jinak kvůli velkému počtu lidí zkrátka nevešli.

O nic nepřijdete!

I svatba ve čtyřech může být ve velkém stylu. A to byl přesně náš cíl. Péťa nás se svým přáním oslovila už na jaře a my se hned pustili do plánování (jak je naším zvykem s velkým nadšením). Malá svatba nás neodradila od velkých plánů. Nevěsta s ženichem si užili vše, co ke svatebnímu dni patří – romantický nástup k oltáři (i se špalírem, který jsme obohatili o naše dvě maličkosti), pompézní házení okvětních lístků, oslavu vstupu do manželství i boží fotky.

Svatba jako opravdová oslava lásky

Na svatbě Péti s Pavlíkem jsme viděli, jak by měla oslava dvou zamilovaných skutečně vypadat. Ani nevěsta ani ženich nepobíhali mezi desítkami lidí, aby s každým stihli prohodit alespoň pár bezvýznamných slov. Místo toho se naplno věnovali jeden druhému. A tak to má být!

Od toho, aby vše proběhlo bez stresu a komplikací jsme tam samozřejmě byli my. A věříme, že jsme cíl splnili. Svatbu Péti s Pavlíkem jsme zakončili s pocitem štěstí, pohody a velké nálože pozitivní energie. Zajímá vás, jak může taková mikro svatba vypadat? Koukněte na famózní fotky a posuďte sami, zda probudí podobné pocity i ve vás.

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)