Láska na svatbě Alči a Honzy doslova rozkvetla

Lepší start naší sezóny 2022 jsem si nemohli přát. Tahle svatba byla pecka!

Alča a Honza jsou dvě neskutečně milé a neustále vysmáté bytosti. Zasnoubili se na Vánoce 2021 a pro spolupráci nás oslovili hned v lednu. Přáli si stihnout svůj vysněný svatební den ještě v ten samý rok. S tím, jak moc jsou pracovně úspěšní a vytížení bylo jasné, že pro ně bude až příliš náročné vše zařídit a zvládnout na vlastní pěst. Proto nás těší, že svou důvěru vložili právě do Lucky Wedding.

Najít svatební místo byl oříšek.
Abychom Vás uvedli do situace… Bylo po Covidu a půl roku před vypuknutím svatební sezóny.
Jo, najít vhodný volný termín svatby a ještě na krásném místě pro naše vánoční snoubence, se zdálo velmi těžké. Ale ne nereálné pro Lucku, která stojí v čele svého skvělého týmu. Všichni se pustili s láskou do práce.

Vyhlídli jsme si úplně nové místo, nádhernou lokaci Villa dom Carli. Měla ještě volné termíny a snoubenci se rozhodli pro jarní “ANO” hned v půlce května. Ach… Máj je přeci lásky čas.

No jo! Jenže na plánování svatby nám zbývaly asi 4 měsíce.
Nebylo to moc, ale zároveň nic, co bychom nezvládli. V takových chvílích jsme rádi, že nás je v týmu tolik. Všichni si vždy rozdělíme svou práci a jedeme naplno! Přání snoubenců je pro nás totiž to nejdůležitější.

Následovala další výzva. Najít volné dodavatele 4 měsíce před termínem svatby pro 85 lidí.
Bude mít někdo ještě volno?

Poznámka:
Ještě, že má Lucka ty životní a svatební výzvy tak ráda.

Vyplácí se nám pečlivé vybírání parťáků do svatebního produkčního týmu. Máme díky tomu kolem sebe úžasné lidi na stejné vlně, jako jsme my. A tak dohromady tvoříme partu, která si sedne lidsky i se samotnými páry. Pak je celý vibe na svatbě plný neskutečně pozitivní energie. A je to prostě snový!
Za to jsme fakt vděční, protože máme pocit, že spolu s našimi dodavateli zvládneme každou výzvu.

Při tvoření svatby jsme dostali volnou ruku. Snoubenci rozhodovali při plánování o pár věcech ohledně sestavení dodavatelů, harmonogramu a při tvorbě designu. Pomohli nám například s výběrem jídla a svatebního dortu, aby vše vyhovovalo chuťovým buňkám jejich i hostů. A taky nám poradili se vzhledem, aby se na svůj den cítili krásní.
Zbytek byl na nás - mohli jsme se kreativně vyřídit! To my máme radi!

Naprostou peckou pro nás bylo zjištění, že nevěsta miluje tulipány. Svatební kytice a celá květinová výzdoba na svatbě měla jasný směr. ,,Ve Villa dom Carli v květnu vypukne jaro a výzdoba tomu bude přesně odpovídat. Tulipány, jarní barvičky, slunce, zeleň.”

Poznámka:
A taky prosseco, že jo, ale o tom až později.

Přáli jsme si, aby celý koncept zapadl do prostředního nádherné toscánské Villy dom Carli.

*Malý tip od nás, který doporučujeme všem:

Když sestavujeme design:
● Bereme v potaz sezónu, ve které svatba probíhá. Floristé mohou díky tomu vytvořit květinovou výzdobu z květů, které jsou dostupné, čerstvé a vypadají tak nádherně.
● Nacítíme se na místo, do kterého svatbu sestavujeme. Myslíme si, že každý styl má něco do sebe, ale nehodí se do všech prostředí. Proto je sladění velmi důležité nejen pro oko, ale i celkový pocit a dojem z vysněného dne.
● Pracujeme s tím, co se hodí k nevěstě. Jste totiž korunou toho celého. V jakých šatech budete? Jaký svatební účes zvolíte. Například tentokrát jsme celý koncept směřovali k nádherným ohnivým vláskům naší nevěsty.

A rozhodnutí, připravit svatební obřad přímo před zelenými dveřmi, bylo díky této barevné paletě naprosto jasné. Celé to dávalo smysl, zapadlo to do sebe jako dílky puzzle. Alču jsme tam tehdy už měli živě před očima. Bylo to ONO!

Snoubenci se často bojí květnových svateb. Proč? Mají strach, že bude pršet.

Bylo neskutečně nádherně, jasno, teplo, celá svatba se odehrála venku.
Dovezli jsme na místo taky prossecovan, z nějž teklo prosseco proudem. Všichni se cítili jako ve sluncem zalité Itálii.

Nebojte se květnové svatby. Často totiž bývá tento měsíc krásnější, než letní svatební termíny, které třeba jako letos, celé propršely.

Ale co je důležité zmínit… Na této svatbě bylo přes 20 dětí.
Vymyslet pro ně zábavu bylo stěžejní. Nevěsta si moc přála, aby se její kamarádky mohly uvolnit, užít si bublinky, pohodu a na chvíli vypnout.
Děti se rychle začnou nudit. Potřebují vyžití. A to taky dostaly. Díky našim úžasným hlídačkám, které jsme zajistily od svatební hostiny až do večera, rodiče celé odpoledne o dětech nevěděli. Z toho jsme měli velkou radost. A nejen my, že?

Produkčně náročnější svatba o zhruba 85 lidech, kam jsme vezli spoustu židlí, stolů, prosecco autíčko, a mnoho dalšího vybavení, dopadla naprosto perfektně. Všechno klaplo na jedničku.

Jak jsme řekli na začátku, nemohli jsme si přát lepší začátek sezóny. Tahle svatba nás nabudila a totálně nám nabila baterky. Po měsících příprav všech svateb jsme konečně opustili počítače a probudili k životu to, co jsme celou tu dlouhou dobu vysnívali a plánovali pro Vás - naše zamilované páry. Takovou jarní rozkvetlou energii jsme přesně potřebovali do dalších akcí a splněných novomanželských snů.

Víte, u nás je to nejen sehranou a pilnou prací při přípravách a plánování, ale máme i to potřebné ŠTĚSTÍ do všech nových životních začátků.

Těším se na Vás.
S láskou Vaše LUCKY Wedding.

Náš dream team

Koncept: Lucky Wedding

Foto: Markéta Mandíková

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)