Svatební balíček

Svatba bez starostí

Se vším všudy – svatba bez starostí

Dokonalá svatba si může vyžádat až 70 hodin práce. Vše začíná schůzkou, na které se navzájem poznáme. Vaše přání a představy pak snadno přetavíme do návrhu perfektního svatebního dne.

 • Úvodní schůzka

  Vše začíná úvodní schůzkou. Online, nebo osobně u dobré kávy budeme mít možnost poznat my vás, ale i vy nás. Podělíte se s námi o své sny a my vám ukážeme, jak je probudíme k životu.

 • Nabídka a navázání spolupráce

  Cenovou nabídku vám vytvoříme na míru. Až po jejím odsouhlasení si podáme ruce a podepíšeme smlouvu.

 • Svatební místo

  Plánování začíná výběrem svatebního místa. Najdeme pro vás to pravé a zajistíme všechny formality.

 • Design a styl

  Aby svatba mohla být dokonalá, musí být perfektně sladěná. Společně vytvoříme koncept, který se stane vlajkovou lodí našich příprav a pomůže nám sjednotit i ty nejmenší detaily.

 • Dodavatelé

  Bez květin nebude výzdoba; bez jídla nebude hostina. Zajistíme prověřené a spolehlivé dodavatele, kteří budou ve správný čas na správném místě.

 • Realizace

  Všechny plány je třeba rozpohybovat. Obvoláme matriky, doprovodíme vás na důležité pochůzky, jako je zkouška svatebních šatů nebo ochutnávka dortů, a doladíme poslední detaily před velkým dnem

 • Koordinace svatebního dne

  Během dne D se postaráme nejen o vás, ale i o hosty. Staneme se vším rádcem, vaší morální podporou, vaší kamarádkou. Postaráme se, abyste si svůj svatební den užili naplno.

Proč si vybrat nás?

Od prvního dne až do poslední písně budeme zařizovat a organizovat, aby vše bylo perfektní. Ale především tu budeme pro vás. Staneme se vším rádcem, vaší morální podporou, vaší kamarádkou.

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)