Svatební balíček

Design & styl svatby

Design & styl svatby

Ať už máte o svém svatebním dnu mlhavé fantazie nebo jasnou představu, dotažení prvního nápadu do uceleného konceptu vyžaduje čas a práci. Květinami na stolech to nekončí. Krása se skrývá v detailech. Nedovolte, aby se z vaší svatby stala královna kýče. Nás léta praxe naučily, co funguje, a co ne. Svěřte se do těch správných rukou.

 • Úvodní schůzka

  Vše začíná úvodní schůzkou. Online, nebo osobně u dobré kávy budeme mít možnost poznat my vás, ale i vy nás. Podělíte se s námi o své sny a my vám ukážeme, jak je probudíme k životu.

 • Nabídka a navázání spolupráce

  Cenovou nabídku vám vytvoříme na míru. Až po jejím odsouhlasení si podáme ruce a podepíšeme smlouvu.

 • Návrh svatby

  Hlavní návrh svatby vás bude provázet všemi částmi příprav. Vytvoříme stěžejní moodboard na míru, který se stane vaším rádcem. Pomůže vám sladit květiny, dort, a když na to přijde, i svatební šaty.

 • Dodavatelé

  Ten dodá to a ten zas tohle a všichni dohromady dokážou vytvořit dokonalou svatbu? Není to až tak snadné. I dodavatelé musí zapadnout do celkového konceptu. Poradíme vám, kde najdete ty pravé.

 • Výzdoba

  Květiny a dekorace mění obyčejné místo ve svatební. Ukážeme vám, jaké kombinace funguje, a jakým byste se měli raději vyhnout.

 • Realizace

  Ve svatebním den je potřeba všechny kousky skládačky spojit v dokonalý celek. I s tím vám rádi pomůžeme. A vaše vysněná svatba se stane realitou.

Proč si vybrat nás?

Být součástí procesu je naplňující pocit. Vytvořit z prvního nápadu dokonale sladěnou svatbu ale vyžaduje čas a zkušenosti. Dokážeme vás nasměrovat tou správnou cestou, zatímco přípravy zůstanou plně ve vaší režii.

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)