Podzimní romance aneb i deštivá svatba má své kouzlo

Když se venku žení všichni čerti, nemůžeme zůstat pozadu. S Lucky týmem jsme se rozhodli vám ukázat, že i deštivá podzimní svatba má své kouzlo. Posuďte sami, zda se nám to povedlo.

Láska kvete v každém počasí

Že si svatbu na podzim neumíte představit? Zamračené počasí, zima, a déšť odradí kde koho. Zkuste ale zavzpomínat na nesmrtelné filmové klasiky, jako jsou Čtyři svatby a jeden pohřeb, Zpívání v dešti nebo Zápisník jedné lásky a řekněte sami, jestli znáte něco romantičtějšího než zamilovaný polibek v dešti.

I s mraky nad hlavou vykouzlíme tu pravou romantiku

Jaro s létem jsou zkrátka svatební sezóny. O to složitější je během slunečných dnů najít volný termín. Zvlášť teď, kdy se svatební místa plní zrušenými veselkami z loňského roku. Proto svatební sezónu prodlužujeme do podzimu. Stačí najít správné prostory – jako ty, které nabízí Mlýn Na Dobré vodě – a vykouzlíme svatbu snů.

Jak že jsme to udělali? Vyhnuli jsme se tradiční růžovo-bílé výzdobě, která se víc hodí k slunečním paprskům, a nechali se inspirovat rozmanitou paletou podzimních barev. Teplé oranžové tóny dokázaly chladné prostory příjemně zútulnit, i když bylo venku pod mrakem. Ozdobná světýlka pak už jen navodila tu pravou romantiku.

Ve finále je to o vás

Svatební atmosféru ve skutečnosti netvoří ani tak dekorace, místo nebo snad počasí. Jsou to právě zamilované páry a jejich nejbližší. „Nevěsta“ Simča a „ženich“ Ondra jsou toho živoucím důkazem. Svou pozitivní energií zaplnili celý mlýn a ukázali nám onu jiskru, která naše načančané fotky dotáhla k dokonalosti. Takhle si představujeme perfektní svatbu.

O kouzelné fotografie nepřijdete

Svatební fotografie nejsou jen o sluncem zalitých zahradách a rozkvetlých květinách. Naše fotografka Markéta se nezalekla ani focení v dešti. Svatební pár vyzula z bot a vyhnala je do mokré trávy, kde nám Simča opět dokázala, že úsměv na tváři je víc než dost.

A kdyby sprchlo o trochu víc, mohli jsme mít zvěčněnou i tu vysněnou pusu v dešti jako z romantického bijáku.

Všechno nemůže jít jako po másle

Ne vždy jde všechno tak, jak má. Za elegantní a jednoduše vypadající výzdobou ve skutečnosti stály hodiny aranžování, ale hlavně celá banda pracantů. Například květinová slavobrána si vyžádala celkem 8 Patů a Matů a nespočet pokusů, než se jí podařilo udržet vztyčnou.

Jak jsme později zjistili, smůla se nás držela jako klíště celý den. O tom, jak nám osud házel klacky pod nohy, si přečtěte v článku: Tvoříme náš svatební editorial. Ale úsilí se vyplatilo. Chcete vidět víc? Mrkněte na náš Facebook nebo Instagram a řekněte nám, co si myslíte o podzimních svatbách vy.

Náš dream team

Koncept: Lucky Wedding

Mediální podpora: Svatba ve stodole

Lokace: Mlýn na Dobré vodě

Foto: Markéta Mandíková

Video: Jan Berounský

Květiny: Květinový Sen

Dort a Sweet bar: Tereza Pavlíková

Tiskoviny: Svatební nezbytnosti

Šperky: EPPI

Šaty: Mia Bella

Obleky: Galard

Vizáž: Anita Hurková

Dekorace: Dekorace pro Lásku

Inventář: Maximum services

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)