Na svatbě Janči a Petra padaly kapičky štěstí i dojetí

Při první společné konzultaci jsme zjistili, že jsou oba snoubenci naprostí pankáči a milovníci kapely Rybičky 48. Ženich je dokonce motorkář, a tak byl první návrh celého konceptu naprosto jasný.

Všechno šlo hladce. Souhra v rámci naší spolupráce byla úplně přirozená. Možná už jste to od nás párkrát slyšeli a četli. Jenže o tom to přesně je. I to je důvod, proč nám někdy nábor jedné svatby trvá déle. To proto, aby si snoubenci byli stoprocentně jistí, že my jsme právě ti, kteří dokáží naplnit jejich očekávání. A stejně tak si musíme být jisti i my, že si se zamilovaným párem sedneme lidsky, aby přípravy probíhaly tak, jak mají. S Jančou to byla “láska” na první setkání, tam si to sedlo hned. Začalo to krásně a skončilo ještě líp, jak to? Nebudeme předbíhat, ale brzy se k tomu dostaneme…Nevěsta už od zásnub věděla, že bude chtít svatební organizaci a pomoc s přípravami jejich velkého dne. Proto nás oslovili pro vytvoření svatby na klíč.
Snoubencům jsme pomáhali zařizovat vše.
Zajistili jsme jim úžasné místo - Statek Heřmanice.
Dali dohromady boží tým dodavatelů.
Vymysleli koncept celého jejich dne.
Prostě se o vše postarali od A do Z.Jenomže později se stalo něco, s čím jsme nikdo nepočítal.
Při výběru outfitů jsme vždy přítomni. To nejen abychom se snoubenci sdíleli i tyto okamžiky, ale taky proto, abychom měli vše pod kontrolou. Nevěsta Janča si v průběhu plánování vybrala své vysněné šaty, do kterých se zamilovala.
Co je na tom tak zvláštního, když svatební den má být právě jako splněným sen?
Ty šaty byly růžové!
Co to reálně znamenalo?
Zkuste si to představit sami. Schválně. Jak by asi vypadala nevěsta v princeznovských růžových šatech mezi totálně punkovou, motorkářskou výzdobou?
Hádáte správně - to by opravdu nefungovalo. :)
Koncept celé svatby byl dávno vytvořený, ale nemohli jsme nevěstě říct: ,,Ne, ty šaty si neber, neladíš nám do konceptu.”
Ona se v nich cítila jako princezna a vyhrály to prostě na plné čáře.

A přesně proto jsme se do toho vložili my a celý koncept od základů předělali.

Ano, zabralo to spousty dalšího času a energie… Jenže o tom to u nás je. Nejen naplnit, ale i předčit očekávání našich snoubenců. Vznikla tak kombinace barev SAGE GREEN a pudrové růžovky. :)
Nic se neděje náhodou. Nakonec jsme z tohoto kroku totiž měli všichni velkou radost. Celé to hezky zapadlo do stodoly Statku Heřmanice. Stálo to za to. Tohle je pro nás nejdůležitější. Aby do sebe vše zapadlo jako puzzle. Nevěsta je klenotem celé svatby, proto musí do konceptu nejen zapadnout, ale nejlépe ho ještě o několik levelů pozvednout.

Pro nás to byl jeden z nejdojemnějších svatebních dní a to hned z několika důvodů.
Při obřadu našeho zamilovaného páru se dojalo samo nebe, které jim pršelo kapky štěstí a my tak připravili kouzelný obřad pod deštníky. Reakce okolí byla skvělá, nikomu to nevadilo. Bylo to krásné a všichni jsme si to užili.
Odpoledne nám naopak vysvitlo sluníčko a celý svatební program se po hostině mohl konat venku. Přesně takhle si to snoubenci přáli. Svatební párty, grilovačka, svatební tanec pod širým nebem, dámský koutek v podobě pikniku, vše bylo parádní. Vyšlo i párové focení při západu slunce.

No není to svatba snů?
Pro Janču a Petra byla. Pro Vás vypadá vysněná svatba možná jinak a právě to nás na tom plánování baví. Každý jsme originál a každý toužíme prožít svůj den jinak - podle sebe.

Už při přípravách si snoubenci přáli, abychom do harmonogramu vložili nějakou chvilku, kdy se budou moci “vypařit”. Hlavně nenápadně! :D Dali jsme jim prostor, aby si po hostině užili chvíli jen pro sebe. Mohli tak první momenty prožít spolu, bez přítomnosti ostatních. Tohle je za nás velké doporučení.
Klidně se na chvíli vytraťte. A třeba, jako Janča s Peťou, si povězte sliby, jen vy dva (nebo přizvěte pouze fotografa s kameramanem) a řekněte si své napsané sliby v soukromí, do očí, jen pro vaše uši a srdce.

Aby toho dojímání nebylo málo… Janča a Petr oznamovali své svatební partě, že budou 3. A protože to krom rodiny nikdo nevěděl, bylo to opět plné slz a dojetí. Ty srdečné prožitky všech zúčastněných od začátku do konce tomu nasadily korunu. Krásnější ta svatba být ani nemohla.

Děkujeme, že toho s vámi můžeme být součástí.
I my ji totiž proplakali skoro celou.

Pro Lucku to bylo ještě o kus osobnější.
Jak jsme zmínili, začalo to krásně a skončilo ještě líp…
Lucka a nevěsta Janča zůstaly do teď velmi blízkými kamarádkami.


Ne nadarmo říkáme, že si energie mezi námi a snoubenci musí sednout už od počátku, aby vše fungovalo a svatba byla dokonalá. Je to při koordinaci svateb hodně potřeba. Nedovedeme si ani představit, že bychom s vámi trávili čas, několik měsíců plánovali velký svatební den, a později se na něm pohybovali mezi vašimi blízkými bez toho, aniž bychom si sedli a vzájemně si rozuměli po lidské stránce. Stejně tak určitě ani vy nechcete na své svatbě “cizí lidi”, kteří nerozumí vám a vašim potřebám.

Právě díky tomuto nastavení u nás v Lucky Wedding, přitahujeme a potkáváme často lidi, kteří jsou s námi na jedné vlně. Pak mohou vznikat třeba i taková úžasná přátelství a spojení, jako je tohle. Jedna z těch mnoha úžasných věcí na naší práci. Děkujeme za to.

TIP na závěr:
Svatební hra - Soutěž v pojídání donutů.
Pověste donut před obličej dobrovolníka. Ten musí mít ruce za zády a při tom co nejrychleji sníst visící donut ve vzduchu bez jakékoliv pomoci. Je to sranda a jsou z toho opravdu boží fotky. Za ty naše děkujeme šikovné a talentované Anetce Příbové - by_anetaanie

Tak jak asi bude vypadat ta vaše vysněná LUCKY svatba?
Těšíme se na to!
Váš tým Lucky Wedding

Náš dream team

Koncept: Lucky Wedding

Sociální sítě:

Fotogalerie

Instagram

Chcete vidět zákulisí svateb a naší práce? Sledujte nás také na Instagramu :-)